VEYSEL USTA KOLTUK DÖŞEME HAKKINDA

1963 yıllında koltuk tasarım ve imalat işlerini itina ile yürütmeye başlayan Veysel Usta, Özel imalat üretim yaparak Türkiye’nin en iyi koltuk tasarım ve uygulamalarına imza atmıştır.

Yılların verdiği tecrübe ile bugün özel imalat koltuk, kanepe, köşe koltuk takımı, chesterfield, puf, berjer, makam koltuğu üretiminde aranan isim olmuştur.

Veysel usta koltuk döşemede her zaman en kaliteli ürünler kullanılmak ve bu kalite ürünlere bakıldığında kendini belli etmektedir.

Aklınızda tasarladığınız ürünler Veysel usta koltuk döşemede can bulur ve uzun yıllar kullanabileceğiniz kalitede üretilir.

Piyasada üretilen standart ürünlerin dışında imalat gerçekleştiren Veysel usta koltuk döşemede aradığınız ürünü kesinlikle eksiksiz bulabileceğinize emin olun. Sitelerin en iyi tasarım ve uygulama işlerine imza atmış olan Veysel usta bu kaliteli işçiliğinden taviz vermeden üretimine devam etmektedir.

52 yıllık deneyimi ve bilgisiyle üretim yapan ve mobilya sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Veysel Usta Koltuk Döşeme; kaliteli ve farklı ürünleri ile modern koltuk tasarımları ve uygun fiyatları ile müşterilerine her zaman beklediklerinden fazlasını vermektedir.

 

Deneyimli kadrosuyla Veysel Usta Koltuk Döşeme, Tamir ve tadilat hizmeti de vermektedir. Mobilyalarınızın cilası ve tamiri, Yüz değişimi olacak Oturma Gruplarınız, Köşe Takımlarınız, Berjerleriniz, Salon Takımlarınız sınırsız, kumaş ve deri renk seçeneğiyle yenilenir ve sizde bu güzelliğin keyfini sürebilirsiniz.

Aradığınız kaliteyi bulabileceğiniz ve kusursuz işçilik ile  mobilyalarınıza hayat verebileceğiniz bir uzman arıyorsanız Veysel Usta Koltuk Döşemeyi tercih edin…

 

İçerik Alanı 4

Özel koltuk imalat, Özel chester koltuk imalat, Özel köşe grubu imalat, Özel kanepe imalat, Özel oturma grubu imalat, Ankara koltuk imalat

İletişim Bilgilerimiz

Adres: Taşdelen Caddesi No:31 Siteler / ANKARA
Telefon: 0533 247 54 45
E-posta: info@veyselustakoltukdoseme.com

Bizden Haberler